Budu tvrdě dřít,aby mě ostatní uznávaly.To jsem si myslel,když hleděl na Uzumaki Naruta.Pouto z druhými...Do teď jsem je znal jen jako nenáviděné,zavražděníhodné.Ale zajímá mě,co je to za pouto,po kterém toužil.Teď ale myslím,že rozumím,tedy aspoň trošku.Bolest,smutek a radost.Tyto pocity ti umožní porozumět ostatním.(Gaara)

Leden 2009


5.Kazekage(Písečná)

20. ledna 2009 v 15:51 Známí Kagové
V Kazekage - Godaime Kazekage


Godaime Kazekage je Písečný Gaara. Je syn Čtvrtého Kazekageho a nejmladší bratr Temari a Kankuroua. Právě do něho zapečetila Chiyo na rozkaz jeho otce Shukaku. Protože ale potřebovali oběť, byla obětována Gaarova matka Karura. Ona kvůli tomu proklela Skrytou Písečnou a doufala, že jí Gaara jednoho dne pomstí. Vesničané Gaaru nenáviděli, protože v něm viděli démona. A už kvůli tomu, že se ho pokusili několikrát zabít a pokusil se o to i jeho strýc a otec, začal gaara mít názor, že všechny bude zabíjet a stals e z něj vraždící psychopat, než mu Naruto dal nakládačku a Gaara se vzpamatoval. Potom se stal Kazekagem a dobře chránil vesnici. Gaaru unesl Deidara a získal z něj Shukaku. Gaara záhadně přežil a vrátil se do vesnice jako Kazekage. Jak to Naruto samozřejmě zjistil že Gaara je Kazekage tak o to víc chtěl být Hokagem a začal ještě víc se znažil.

4.Kazekage(Písečná)

20. ledna 2009 v 15:49 Známí Kagové
IV Kazekage - Yondaime Kazekage


Kazekage je otec Temari, Kankuroua a Gaary (5. Kazekage). Na jeho rozkaz byl Shukaku (Jednoocasý démon) zapečetěn do Gaary. Čím byl Gaara starší a starší, tím se ho Čtvrtý Kazekage víc a víc obával a tak se ho nejednou pokoušel zabít. Čtvrtý Kazekage se taky spojil s Orochimarem, ale byl jím vzápětí zabit před Chuuninskými zkouškami.

3.Kazekage(Písečná)

20. ledna 2009 v 15:48 Známí Kagové
III Kazekage - Sandaime Kazekage


Sandaime Kazekage byl nejsilnější Kazekage v historii Písečné vesnice. Byl někým unesen, vesnice ho dlouho hledala, ale pak ho prohlásila za mrtvého. Ve skutečnosti ho zabil Sasori a udělal z něho svou oblíbenou lidskou loutku. Tuto loutku zničila Sakura a Chiyo baa-chan. Dokázal přeměnit chakru v magnetickou sílu, neví se, jestli to byla Kekkai Genkai (genetická vlastnost).

2.Kazekage(Písečná)

20. ledna 2009 v 15:46 Známí Kagové
II Kazekage - Nidaime Kazekage


Nidaime Kazekage pokračoval v práci prvního Kazekage.Vesnice zužovaná válkami se však na viditelně vyšší úroveň nedostala.O jeho životě není více známo.

1.Kazekage(Písečná)

20. ledna 2009 v 15:46
I Kazekage - Shodaime Kazekage


Shodaime Kazekage pravděpodobně založil Skrytou Písečnou.O jeho životě není až tak známo.

Předppokládaný 7. Hokage(Listová)

20. ledna 2009 v 15:44 Známí Kagové
VII Hokage - Konohamaru


Toto je jen spekulace.Nemohu říct,že tomu tak bude...

Předpokládaný 6.Hokage(Listová)

20. ledna 2009 v 15:43 Známí Kagové
VI Hokage - NARUTO UZUMAKI


Tato informace může být spoiler!Podle spekulací se však šestým popř. pak sedmým Hokagem stane NARUTO UZUMAKI...(tato informace bude objasněna průběhem času)5.Hokage(Listová)

20. ledna 2009 v 15:40 Známí Kagové
V Hokage - Godaime Hokage


Godaime Hokage je Tsunade, první Hokage žena. Je jedna ze tří legendárních Sanninů. Její mistr byl Sandaime a byla v týmu s Jirayiou a Orochimaru. Je vnučka Prvního a pravnučka Druhého, díky tomu se jí někdy říká "Hime" (=ptincezna). Má velmi velká prsa a to i přes to, že jí Jirayia řikal "plochá Tsunade". Tsunade měla od svého dědečka Prvního přívěšek, za který by se daly koupit tři hory. Tsunade ho dala svému malému bratrovi Nawakimu k jeho desátým narozeninám, ale krátce na to zemřel. Potom ho dala svému příteli Danovi a ten bohužel zahynul taky. A tak odešla z Konohy s Danovou neteří a stala se z ní gameblerka. Když zemřel Sarutobi, Jirayia a Naruto hledali ji, aby se stala Pátým. Tsunade potom přijala a dala Narutovi svůj přívěšek. Tsunade je velmi dobrý medik (lékařský ninja) a stala se mistrem Sakury. Má také nadlidskou sílu, což vychází z jejího kontrolování chakry.

4.Hokage(Listová)

20. ledna 2009 v 15:37 Známí Kagové
IV Hokage - Yondaime Hokage


Yondaime byl známý jako "Žlutá jiskra Konohy". Byl velmi odvážný a zapečetil Devítiocasou lišku do Naruta a řekl, že Naruto bude nejsilnější ninja v Konoze a že nechce, aby na Naruta všichni hleděli jako na démona, ale jako na hrdinu, který je zachránil. Byl studentem Jirayii a on sám byl mistrem Hatake Kakashiho, Inuzuky Rin a Uchihy Obita. Když propukla Třetí Ninja válka, byl velmi obávaný a mezi nepřáteli se říkalo, aby ten, kdo ho spatří, rychle utekl. Byl velmi mocný, používal Rasengan, Hiraishin no Jutsu, uměl se teleportovat za hozenými kunai (Jutsu Shiki). Byl od Naruta otec a jeho manželka se jmenovala Kushina Uzumaki, takže naruto zdědil od své mamky příjmení. Naruto je synem 4. Hokage s čehož vyplívá že se oficielně může stát hokage.3.Hokage(Listová)

20. ledna 2009 v 15:30 Známí Kagové
III Hokage - Sandaime Hokage


Sandaimeho jméno bylo Sarutobi. Jako malý byl v týmu s Homura Mitokado, a Koharu Utatane a jejich mistr byl Druhý Hokahe (Nidaime). On sám byl mistrem tří legendárních sanninů - Orochimara, Jirayii a Tsunade (později Páté Hokage). Když šel do důchodu, jmenoval Yondaimeho, ale když Yondaime zemřel, Sarutobi se znovu vrátil do úřadu. Má syna Asumu Sarutobiho (a ještě minimálně jednoho syna nebo dceru) a jeho vnuk je Konohamaru a i dítě, které čeká Kurenai s Asumou. Zemřel v boji s Orochimaru, kdy se obětoval pro vesnici. Byl velmi chytrý a vesnici bral jako rodinu. Hodně času strávil s mladými dívkami a učil Jirayiu techniku, co dovolí uživateli sledovat nahé dívky.

2.Hokage(Listová)

20. ledna 2009 v 15:27 Známí Kagové
II Hokage - Nidaime Hokage


Nidaime byl mladší bratr Shodaimeho a prastrýček Tsunade (Godaimeho Hokage).Naidame skvěle ovládal vodní jutsu. Byl mistr Sarutobiho (Sandaime Hokage), Homura Mitokado, a Koharu Utatane. Orochimaru ho také vyvolal a jeho duše byla potom zapečetěna do jednoho ze stínových klonů 3. Hokage.

1. Hokage(Listová)

20. ledna 2009 v 15:25 Známí Kagové
I Hokage - Shodaime Hokage


Shodaime je ten,který objevil Konohu.Byl starší bratr 2. Hokage (Nidaimeho) a byl dědeček Tsunade (5. hokage Godaime). Během života bojoval s Kakuzu (člen Akatsuki). Lidi z Konohy viděl jako jeho část. Orochimaru ho vyvolal a jeho duše byla potom zapečetěna do jednoho ze stínových klonů 3. Hokage. Orochimaru použil DNA tohoto Hokageho pro genetické experimenty a implantoval ji do 60 lidí. jen jeden z nich přežil - Yamato. Orochimaru usiloval o jeho techniku Mokuton a jeho schopnost mít pod kontrolou ocasaté démony. Tuto schopnost podporuje přívěšek, který dal Tsunade a potom ho v sázce od ní vyhrál Naruto.

Konoha zajmavosti

20. ledna 2009 v 14:12 Skryté vesnice
Mapa konohy

Některá zajímavá místa v Konoze...


Květinářství
Toto prosperující květinářství patří rodině Yamanaky.V tomto obchodě občas vypomáhá Ino.Jinak zde pracuje Inina rodina.


Ichiraku Ramen
Toto je snad nejoblíbenější místo samotného Naruta.Ptáte se proč?Protože zde dělají výborný ramen,který Naruto tak zbožňuje. V tomto podniku pracuje Teuchi s Ayame.Knihkupectví
V tomto knihkupectví je Naruto taky poměrně často,jelikož v knížkách studuje ženy proto,aby jeho Sexy no Jutsu bylo ještě více účinné.

Les Bikochu
Aburame klan ví,že tento les je pro něj velmi důležitý,jelikož přesně v tomto lese chytají své brouky.Zde se také vyskytuje vzácný brouk Bikouchu.

Nemocnice
V Konoze je jediná nemocnice a je jí přesně tato.Naruto i jiní tam párkrát již byly.

Restaurace Barbeque
V této restauraci bývají často po tréninku Asuma a Chouji.Co zde Chouji nejradějí dělá asi každý fanda Naruta ví.Doslova a do písmene se cpe :) .

Stadion na Chuuninské zkoušky
Velice známý stadion v Konoze,kde se konají závěrečné chuninské zkoušky.V Cuninské věži se naopak konají testy.

Věž na Chuuninské zkoušky
Velice známá budova v Konoze,kde se konají chuninské testy.Na Chuninském stadionu se zase dělají závěrečné zkoušky.
Les smrti
V tomto lese se také konají chuuninské zkoušky.Tyto zkoušky jsou však velmi obtížné a plné nástrah.

Vězení pro nebezpečné ninjy
V tomhle vězení se uvězňují vězňové třídy "S" ,kteří jsou pro své okolí velmi nebezpeční.
Sídlo Hokageho
Zde sídlí mocný ninja.Sídlý zde všem známý Hokage.

Narutův dům
V tomhle domě bydlí ta nejznámější postava a tou je Naruto :)!Celkem pěknej domek že? :)
Sídlo Uchiha klanu
Na tomto záhadném místě žije/žil klan Uchiha,klan ovládající sharingan.


Sídlo Hyuuga Klanu
Na tomto záhadném místě žije klan Hyuuga,klan ovládající Byakugan.

Kakashiho dům
Tak v tomto pěkně vypadajícím domě žije ninja s neobvyklými schopnostmi.Žije zde Kakashi.
Sídlo Naara klanu
Na tomto místě žije významný klan s názvem Naara.


Kusagakure No Sato-SKRYTÁ TRAVNATÁ VESNICE

20. ledna 2009 v 13:49 Skryté vesnice
Kusagakure No Sato-SKRYTÁ TRAVNATÁ VESNICETravnatou vesnici najdete poblíž Ohnivé Země.Tato vesnice nemá název pro svého kageho.

Takigakure no Sato-SKRYTÁ VODOPÁDOVÁ VESNICE

20. ledna 2009 v 13:48 Skryté vesnice
Takigakure no Sato-SKRYTÁ VODOPÁDOVÁ VESNICEVůdcem Skryté Vodopádové je Shibuku.Z této vesnice možná znáte Kakuzuho a Suien.

Iwagakure no sato-SKRYTÁ KAMENNÁ VESNICE

20. ledna 2009 v 13:47 Skryté vesnice
Iwagakure no sato-SKRYTÁ KAMENNÁ VESNICESkrytou Kamennou vesnici naleznete v Zemi,takže na severo západě mapy,kterou máte kdispozici(viz.nahoře).Tsuchikage to jest název Kageho této vesnice.Ptáte se kdo z této vesnice pochází?Je to například Kamizuru klan.

Amegakure no sato-SKRYTÁ DEŠŤOVÁ VESNICE

20. ledna 2009 v 13:46 Skryté vesnice
Amegakure no sato-SKRYTÁ DEŠŤOVÁ VESNICEZ této vesnice mnoho ninjů není.Proč tomu tak je je na dlouhé vyprávění.Vůdce se nenazývá Kage.Jedním z ninjů z této vesnice je Rokushou Aoi.

Kumogakure no sato-SKRYTÁ MRAČNÁ VESNICE

20. ledna 2009 v 13:44
Kumogakure no sato-SKRYTÁ MRAČNÁ VESNICESkrytou Mračnou vesnici můžete nalézt v Zemi Světla(viz.mapa).Kage zde nese název Raikage.Mají tu Bijuu Nibi.

Kirigakure no sato-SKRYTÁ MLŽNÁ VESNICE

20. ledna 2009 v 13:43
Kirigakure no sato-SKRYTÁ MLŽNÁ VESNICESkrytou Mlžnou vesnici můžete nalézt v Zemi Vody(viz.mapa).Tato vesnice má také svého Kage.Nazívá se Mizukage.Z této vesnice jsou nejznámější postavi Zabuza,Kisame a Haku.