Budu tvrdě dřít,aby mě ostatní uznávaly.To jsem si myslel,když hleděl na Uzumaki Naruta.Pouto z druhými...Do teď jsem je znal jen jako nenáviděné,zavražděníhodné.Ale zajímá mě,co je to za pouto,po kterém toužil.Teď ale myslím,že rozumím,tedy aspoň trošku.Bolest,smutek a radost.Tyto pocity ti umožní porozumět ostatním.(Gaara)

Únor 2009Aburame Shino

28. února 2009 v 8:51 Postavy

Aburame Shino (油女シノ, Aburame Shino) je Genin z Listové vesnice, pochází z klanu Aburame, který je známý pro svou schopnost ovládat hmyz. Je velmi klidný a vždy respektuje broučí život. Příliš se nesměje, ale uznává hodnotu týmové práce. Shino je také velmi inteligentní a dělá chytrá rozhodnutí a má vynikající analytické schopnosti. Podobně jako Nara Shikamaru, převládá Shino v bitvě, protože je vždy o krok před nepřítelem. Shino byl přidělen do týmu spolu s Hyugou Hinatou a Inuzukou Kibou pod vedením Yuuhi Kurenai. Dokonce i pro svůj tým zůstává Shino velkou záhadou.
Shino vystupuje v příběhu jen velmi málo. Shino doposud vystupuje jen jako vedlejší postava. Jeho síla, neotřesitelná důvěra a záhadnost ho udělala jednou z oblíbených postava fanoušků, přestože má hrůzné návyky. Jeho analytické schopnosti a opatrná povaha často obtěžují Kibu, který si myslí, že Shino se snaží, aby se stal vůdcem týmu.
Aburame Shino je jedním z řady tejemných postav. Při narození vstoupil do symbiontického vztahu s druhem hmyzu, který se nazývá Kikaichuu neboli destrukční brouci, všichni z jeho klanu žijí s těmito brouky v těle. Výměnou za krmení jeho Chakrou, brouci slouží pro účely svého hostitele. Shinovo oblečení pokrývá velkou část jeho obličeje, nosí černé brýle na očích, bundu s velkým límcem, aby skryl svou tvář. Později kromě bundy přidá ještě kapuci, která ho zahaluje ještě více a dokonce i Naruto má problém ho poznat.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhJeho skutečné schopnosti jsou odhaleny v Chuuninské zkoušce, kde čelíZakovi. Z Shina začnou vylézat brouci, což některým přihlížejícím přijde odporné. Shino varuje svého soupeře, že jeho brouci se živí Chakrou, čímž by se mohl Zaku stát slabý, aby mohl dále bojovat. Když je Zaku uvězněn mezi Shinem a jeho brouky, tak po něm Shino požaduje at se vzdá. Zaku však zaútočil na Shina a brouky zároven, ale Shino zacpal svými brouky Zakovy ruce. Vzhledem k tomu, že Zakovy ruce se poškodily, tak se staly neopravitelnými. Shino vysvětlí, že trumf nebo skrytý trumf je velmi důležitý v boji.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhVzhledem k tomu, že vyhrál, tak Shino postupuje do dalšího kola Chuuninské zkoušky a jeho soupeř je Kankurou. Nicméně, když byl jejich zápas, tak Kankurou se vzdal. Důvodem bylo to, aby neprozradil tajemství své loutky Karasu.Gaarava nestabilita pak způsobila předčasný plán invaze Zvučné a Písečné. Shino sledoval, jak Kankurou a jeho sourozenci pomáhali ustupovat Gaarovi, šel za nimi v tajnosti. Když se Kankurou připravuje na to, aby zpomalil Sasukeho , tak Shino se utká s Kankurem sám.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhShino ukázal sílu svých brouků a vytvořil klona z brouků, zatímco se přiblížil ke Kankurovi. Dělal, že chtěl udeřit Kankura pěstí, ale ve skutečnosti na něj umístil samičku brouka, kterou mohli jeho brouci pronásledovat a zjistit tak polohu Kankura. Přesto se Kankurovi podařilo otrávit Shina jedovatým plynem, Shino mezitím Kankura našel a jeho brouci vysáli z Kankura všechnu jeho Chakru. Shinův otec, Aburame Shibi, se později objevil a zachránil Shinovi život, když z něj odstranil jed vlastními brouky. Později, Shino byl pryč během mise na záchranu Sasukeho, protože byl na misi se svým otcem.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhVe fillerech pomáhá Hinatě s tréninkem, když Hinata rozvíjí svou novou techniku. Dále se objevuje, když Tým 8 a Naruto hledají legendárního brouka Bikochuu a přitom bojuje s klanem Kamizuru. Tento filler ukazuje, jak spolu Shino, Kiba a Hinata spolupracují i když je Shino tak tajemný. Objevuje se i ve fillerech v Oceánové Zemi, kde bojuje s Akadou Yoroiem a s pomocí Ino ho porazí. V jiném filleru má zase Shino za úkol nezasmát se na pohřbu mrtvého muže, ale je otráven drogou smíchu a neuvěřitelně se směje. Shino pak pomáhá Kurenai v boji proti její bývalé studentce.


Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhV průběhu několika příštích let byl Shino znovu přijmut na Chuuninskou zkoušku a nakonec byl povýšen na Chuunina. Když se Naruto vrátil do Listové, Shino byl raněn, že ho Naruto nepoznal. O několik týdnů později, Tým Kurenai pod vedením , Kakashiho se připojil k Týmu Kakashi a odešli na lov Uchihy Itachiho v naději, že naleznou Sasukeho. Týmu se podařilo nalézt člena Akatsuki Tobiho. Shino se snažil využít své destrukční brouky, ale Tobiho schopnost se rychle přesouvat mu dovolila, aby nebyl zraněn. Když se tým nakonec dostal na pravděpodobné místo Sasukeho lokace, tak našli jen zříceninu po Sasukeho a Itachiho boji. Oba bratři byli pryč, tým tedy zůstal s prázdnýma rukama, tak se všichni vrátili do Listové.

Překlad jména

Shino je křestní jméno samuraje Inuzuky z románu Hakkenden o psu samurajovi. Aburame 油女 znamená "olejová žena" a kompletní jméno "Aburame Shino" se hodně podobá japonskému slovu pro švába - aburamushi 油虫. Shino se také podoba slovu "shinobi"

Zajímavosti

Shinova hodnost je Chuunin, ale je také členem Aburame klanu. Narodil se 23. ledna a je mu 16 let. Jeho krevní skupina je AB. Měří 175,1 cm a váží 56,6 kg. Jeho ninja registrační číslo je 012618. Na Nija akademii odmaturoval ve 12 letech a Chuuninem se stal ve 14 letech. Splnil 17 D-misí, 17 C-misí, 9 B-misí a 1 A-misi. Jeho otec je Aburame Shibi. Shina v japonské verzi anime dabuje Shinji Kawada.
Shino je stále jako Ten ten postava u které se neobjevila minulost v dětství, zatímco u ostatních jako Naruto,Sakura , Sasuke, Ino,Chouji , Shikamaru,Neji a Lee se už jejich minulost ukázala.

Techniky

Kikaichuu no Jutsu (Technika hostitelského brouka)
Mushi Bunshin no Jutsu (Technika broučího klonu)
Mushi Dama (Broučí koule)
Mushi Kabe no Jutsu (Technika stěny brouků)
Mushi Yose no Jutsu (Technika přivolání brouků)

Aburame Shibi

28. února 2009 v 8:42 Postavy

Aburame Shibi (油女シビ, Aburame Shibi) je otcem Aburame Shina . Stejně jako u jeho syna, tak i jeho tělo obývají destrukční brouci. Na zádech nosí tykev, ale není známo co v ní nosí. Předpokládá se, že v ní nosí destrukční brouky. V příběhu je viděn jen na chvíli, takže jeho schopnosti nebo osobnost není příliš známá.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKe konci invaze do Listové Zvučnou a Písečnou, Shibi pomáhá svému synovi proti účinkům jedu, který na něj použil Kankurou.
Během filleru v němž Shino, Hinata, Kiba a Naruto bojují s členy klanu Kamizuru, je ukázáno, že kdysi Shibi a zbytek klanu Aburame bojovali proti klanu Kamizuru ze Země Země a zvítězili.

Osobnost

Stejně jako zbytek klanu Aburame, Shibi využívá hmyz, který se živí jeho Chakrou a poslouchá Shibiho rozkazy. Vypadá na to, že je ještě klidnější než Shino a také může být stejně chytrý.

Překlad jména

Aburame znamená "olejová žena" a Shibi je druh dlaždice a také místo určení, lokace.

Zajímavosti

Shibiho hodnost je Jounin a je také členem Aburame klanu. Narodil se 7. září a je mu 39 let. Jeho krevní skupina je A. Měří 181,3 cm a váží 68,9 kg. Jeho ninja registrační číslo je 005480. Jeho syn je Aburame Shino. V japonské verzi anime ho dabuje Kenji Hamada.
V druhém databooku se o něm říká, že je známým člověkem a chloubou klanu Aburame. Podle tohoto databooku je jeho oblíbená věta "Dokonce i duše hmyzu má 5 částí". Tato věta pochází z knižní sbírky Listové "Stovka listů". Tato sbírka odkazuje na Man'yoshu (Sbírku Deseti tisíc listů), slavnou japonskou sbírku básní.

Techniky

Kikaichuu no Jutsu (Technika destrukčních brouků)

Abiru

28. února 2009 v 8:39 Postavy

Abiru a jeho kamarádi si hráli s míčem ve Skryté Písečné vesnici. Při jejich hře jim však vylétl míč na střechu a zůstal tam. Najednou se však objevil Gaara a pomocí svého písku jim míč vrátil. Abiru a ostatní měli z Gaary strach kvůli jeho divné síle. Tak se tedy vydali na útěk, ale Gaara se je snažil zastavit, aby od něj neodcházeli a zůstali s ním. Gaarův písek omotal Abiru a jeho kamarády. Vzhledem k tomu, že se písek začal svírat a mohl jim ublížit, tak dorazil Yashamaru a odvedl Gaaru pryč.

Překlad a význam jména

Abiru znamená "koupání nebo slunění na slunci".

Osobní data

Když se Abiru poprvé objevil, tak mu bylo 6 let a byl studentem na Ninja akademii ve Skryté Písečné vesnici.

596-03

27. února 2009 v 21:03 Postavy
Tento ninja kurýr číslo 596-03 je u ninjovské pošty, což je to nejchytřejší přeprava zásilek mezi vesnicemi. Naruto se s ním potkal, když na toho ninju padalo kamení, a zachránil poštu i jeho. Tento ninja měl doručit dopis, ve kterém bylo vyhlášení války zemi Tesáku (Kiba no Kuni), ale nakonec shodou mnoha náhod byl v tomto dopise Icha Icha román od Jiraiyi. Naruto chtěl Jiraiyovi pomoct, dopsal jeho román a chtěl ho odeslat nakladateli pomocí ninjovské, ale Jiraiya ho za to sprdnul a chtěl román zpět.

Rámen

27. února 2009 v 20:56 Obrázky
Hned bych jsi dala!!! Mňaaaaaam
Sakura Haruno

27. února 2009 v 18:53 Hlášky z naruta:-D
-Sasuke-kuuuun!!!
-Toho dne jsi mi řekl, že samota bolí. Nyní tomu konečně rozumím, mám sice rodinu, kamarády, ale když budeš ty pryč, tak ... pro mě ... to bude jako kdybych byla sama.
-Doposud jsem na vás dva koukala z povzdálí, ale ted se koukejte vy na moje záda!
-Ino-prasečino!
-Sasuke: Ty máš tak krásně velké čelo, chce se mi ho políbit.
Sakura: K tomu je taky stvořené.


Sasuke Uchiha

27. února 2009 v 18:53 Hlášky z naruta:-D
-Haldu věcí nesnáším a není tu nic, co bych měl rád.
-Naruto, ty seš takovej lempl.
-Jsi otravná.
-Sasuke:...a zabít jistou osobu!
Naruto: Doufám, že to nejsem já.


Kakashi Hatake

27. února 2009 v 18:52 Hlášky z naruta:-D
-Přes cestu mi přeběhla černá kočka, tak jsem ji chytil a přestříkal na modro, aby nenosila smůlu.
-Hmmm, jak bych to řekl... Můj první dojem je... Nemám vás rád!
-Vůbec nemám náladu vám říkat, co mám a nemám rád.
A sny? No, mám pár koníčků.
-Naruto, bylo sice dobré, že ses toho jedu tak zbavil, ale takhle vykrvácíš a zemřes, fakt.
-Pardon, po cestě mě zastavila hezká dívka, a tak jsem tancoval.
-Pardon, ale černá kočka mi přeběhla přes cestu, proto jsem šel delší
-Zdravím, studenti. Dneska jsem se ztratil na cestě života.
-To bývali tví studenti, nyní jsou to moji vojáci.
-Coožee? Oni to zfilmovali?!
-Ninja musí umět číst ve skrytých věcech skryté věci.
-Člověk, který porušuje pravidla, je odpad, ale člověk, který se nestará o své kamarády, je mnohem horší než odpad.
-Kakashi: Kde je kazeta s novým dílem?
Sasuke: Ještě tu není.
Kakashi: Aha, tak já třeba zatancuju nebo tak něco, ne? Eeee, teda, skočím pro tu kazetu.
-Říká se, že i štestí je schopnost.
-Ten prd musel být náhoda, ale on je ninja číslo jedna v překvapování lidí.
-Myslí on vůbec na něco jiného, než na ramen?


Naruto Uzumaki

27. února 2009 v 18:51 Hlášky z naruta:-D
-Ibiki: Pokud selže jedna osoba, pak selže celý tým.
Naruto: Mám pocit, že mě tu dva lidi chtějí zabít.
-Naruto ke svojí peněžence: "Žabičko, jsi mnohem roztomilejší, když jsi tlustá..."
-Já jsem Uzumaki Naruto! Ani s jedním z vás neprohraju!
Já neuteču! Nevezmu svá slova zpět! To je moje cesta ninji!
-Stát se Hokagem je můj sen!
-Sakuro-chaaaan!
-Juchů, ramen!
-Hele žabí šéfiku, jsem stále na tvých zádech!
-Zatracená démoní liško, dej mi trochu tvé síly!
-Odmítám zemřít, dokud se nestanu Hokagem.
-Kakashi:Hele, nejsi náhodou v porovnání s ostatními nějaký divný?
Naruto: Jediné, co je tu divné, je váš účes!
-Jiraiya:Zvrhlý poustevník, Zvrhlý poustevník, to nevíš, že jsem
známá osoba?
Naruto: Známý Zvrhlý poustevník?
-Věc, kterou nejvíc nesnáším, je čekat 3 minuty na ramen.
-Dattebayo!!!!


Inspirujíci/Zajimavé

27. února 2009 v 18:49 Hlášky z naruta:-D
"Jako ninjové musíme jít za ideály listové a chránit je!" -Neji

"Nesmíme nechat komukoliv z vesnice k Orochimaru jít. Nikdy. Naruto, máš lepší oči než já. Sasuke je teď v temnotě." - Neji

"Nemůžeš mě porazit. Věci jsou tak prostě dány." -Neji

"Mám důvod tady neprohrát! Vždycky mi říkali, že jsem génius. Proto nemůžu prohrát. Kvůli všem těm, kteří věří že jsem génius. Říkals, že slabá postava umírá první, viď? Koukni na tuhle situaci. O osudu si lidé prostě nerozhodují." -Neji

"Je tu někdo kdo může Sasukeho v temnotě najít a zachránit ho. Protože ty, Naruto, jsi mě zachránil z temnoty." -Neji

"Hinata-sama, tvé činy jsou prostě naivní. Lidé se nemohou změnit " -Neji

"Tato hra...když jsi se mnou začal bojovat, tak už bylo rozhodnuto." -Neji

"Na rozdíl ode mě, ty nejsi loser." -Naruto

"Věř tomu!" -Naruto

"Už nikdy neuteču! Nevezmu svá slova zpět! To je má cesta ninjy!"-Naruto

"Stát se Hokagem je můj sen!" -Naruto

"Teď to chápu. I kdybych měl ochutnat ďáblovo ovoce, musím získat moc. Jsem mstitel." -Sasuke

"Nestojíš ani za to abych tě zabil. Bláznivý bráško." -Itachi

"Jestli mě chceš zabít, opovrhuj mnou, nenáviď mě a žij si špatně... Uteč a opatruj svůj život. A jednou, až budeš mít stejné oči jako já, přijď za mnou." -Itachi

"Ten den jsi mě naučil, jak je samota bolestivá! Teď to chápu dobře. Mám rodinu, mám přátele, ale když odejdeš...pro mě...to bude stejné jako být sama!" -Sakura

"Vše co jsem dělala bylo, že jsem je zezadu sledovala...teď se oni budou zezadu dívat na mě!" -Sakura

"Smysl života asi není. Pravděpodobně během života najdeš něco zajímavého co můžeš dělat. Jako jsi našel tuhle květinu. Jako jsem já našel tebe." -Orochimaru

"Bojuju jen pro sebe a žiju abych miloval jen sebe." -Gaara

"Duše potřebuje smsl života..a tak jsem se rozhodl, že můj smysl života je zabíjet každého kromě mě. Cítím se živý..."-Gaara

"To co říkám, na konec, jsme každý sám, správně?" -Tenten

"Kytka není na nic jestliže nevykvete." -Ino

"Ninjové, kteří porušují pravidla a předpisy jsou nazýváni špína, ale ti, kteří se nestarají o své společníky jsou mnohem horší než špína."-Uchiha Obito

"Mé jméno je Uzumaki Naruto! Neprohraju ani s jedním z vás!" -Naruto

"Je tu hodně věcí co nemám rád a doopravdy rád nemám nic."-Sasuke

"Když máš někoho koho ochraňuješ, sraneš se doopravdy silným." -Haku

"Jak problémové." -Shikamaru

"Byla jsem schopna se trochu změnit...?" -Hinata

Neji: Proč tolik bojuješ proti svému osudu? Naruto: Protože jsi řekl že jsem loser.

"Nemohla jsem..nemohla jsem zastavit Sasukeho. Já-já si myslím, že jediná člověk co může zastavit Sasukeho jsi ty Naruto, jen ty.." -Sakura

"Teď když to říkáš, ano, mohl bych mé milované pomstít. Ale vidíš, všichni moji milování jsou už mrtví." -Kakashi

"Za odvahou nic není." -Kakashi

"Mé tělo se pohybovalo samo ty pako...nesnášim tě." -Sasuke

"Odpadlík přemůže génia pomocí těžké práce." -Rock Lee

"Opravdu jsem chtěl být jako ty. Byl jsi má...inspirace. To proto...jsem tenkrát byl doopravdy šťastný...když jsi mě konečně přijmul. Bylo to poprvé co jsi mi to řekl."-Naruto

"Od té doby, i když bych si to nikdy nepřiznal...jsme byli přátelé."-Naruto

"Nebylo to bezvýznamné. Pro mě ses...stal mým nejlepším přítelem."-Sasuke

"Je pravda, že nevím nic o rodičích nebo sourozencích, ale když jsem s Irukou-sensei, tak se ptám...jestli je to stejné jako mít otce...a když jsem s tebou...jestli je takovéhle mít bratra."-Naruto

"Tati, konečně mám přátele."-Chouji

"Tam kam odešel ho nemůžu následovat. Ne, je to jiné místo kam každý z nás jde. Nevím o vhodnějším osudu pro zlého ninju. "-Zabuza

"Co se děje? Bojíš se, že jsem silnější než ty, Sasuke-chan?" -Naruto

"Nejdůležitější věc pro ninju je týmová práce!" -Yondaime

"Důležitější než tahle mise je záchrana Rin!!!"-Obito

"Kakashi, myslím, že jsme se konečně stali přáteli...nedokázal jsem se Rin přiznat...chtěl jsem s vámi být déle *zemře*" -Obito

"Rin...Obito tě měl rád...miloval tě...byla jsi pro něho důležitá...kvůli tomu tě budu chránit i za cenu vlastního života." -Kakashi


"Vše co kvete jednoho dne uvadne" -Orochimaru

"Být prvotřídní je něco o čem se musí přemýšlet. Mít sílu znamená izolovat se a stát se arogantním. I když jsi zezačátku chtěl jen naplnit svůj sen." -Itachi

"Co o mě víš, když nemáš rodiče ani sourozence? Co o tom víš, když jsi už od začátku sám? Huh? Trpíme kvůli našim poutům! Chápeš jaké to je každého ztratit?" -Sasuke


Legrační

27. února 2009 v 18:48 Hlášky z naruta:-D
"Naruto, je sice pěkné, že sis tak duchaplně odstranil jed, ale teď zase vykrvácíš když ztratíš ještě víc krve...doopravdy." -Kakashi

"Hezká dívka mě na cestě zastavila, tak jsem tancoval." -Kakashi

"Ahoj studenti, dnes jsem se ztratil na cestě života." -Kakashi

"Hmm, jak to říct...Můj první dojem z vás je...nesnáším vás!" -Kakashi

"Co?! Jaktože nezapůsobila moje svůdnost?!"-Ino

Kankuro: "Jsi zajímavý kluk, líbíš se mi."
Naruto: "Ty nejsi zajímavý, nelíbíš se mi."
Kankuro: *myslí si* "Ten holomek...hodlám ho zabít."

"Drž hubu ty plochá Tsunade!"-Jiraiya

"Mimochodem, jsem kluk." -Haku

"Nechci vám říct, co mám rád a co ne." -Kakashi

"Akamaru teď vypadá chutně." -Chouji

Gai: Jste v jarním čase vašich životů, správně!? Naruto, Sasuke, Sakura: *překvapeni* Zvláštní chlap Sakura: Super unikátní, super chlapecký účes... Naruto: Su-super bujné obočí. To je poprvé co vidím takovou věc...

"Výbuch mládí!" -Gai

"Tak mistr Ebisu je skrytý perverzák?" -Kakashi

"Teď, Lee, 500 koleček kolem pole!" -Gai

"Byli to tvoji žáci, teď to jsou moji vojáci." -Kakashi

"Hej, šéfe, jsi si jistý že Sakura je holka? Podívej se na velikost jejího čela!." -Kakashi

"Nejsem perverzní. Jsem super perverzní." -Jiraiya

"Pod touto maskou je...další maska!" -Kakashi

"Jsi slabý, tak co to máš mezi nohama?"-Sai (k Narutovi)

"No..sice prohrál, ale stejně ho pozvu na jídlo."-Asuma (o Choujim)

"To nemůže být pravda...Žlutý blesk z Konohy? Naše Skrytá kamenná vesnice...nás učila, abychom utekli, jestli uvidíme tohohle člověka"-Ninja z Kamenné vesnice


1. Kazekage - Shodaime Kazekage(písečná)

27. února 2009 v 18:30 Známí Kagové
Shodaime Kazekage pravděpodobně založil Skrytou Písečnou.O jeho životě není až tak známo.


sasuke-cvičí

27. února 2009 v 14:29 Obrázky
Tak tahle suseke posiluje!!!

super XD

27. února 2009 v 14:29 Obrázky
jESTLI STE SI TOHO NEVŠIMLI PODÍVEJTE SE ZA NĚHO!! XD