Budu tvrdě dřít,aby mě ostatní uznávaly.To jsem si myslel,když hleděl na Uzumaki Naruta.Pouto z druhými...Do teď jsem je znal jen jako nenáviděné,zavražděníhodné.Ale zajímá mě,co je to za pouto,po kterém toužil.Teď ale myslím,že rozumím,tedy aspoň trošku.Bolest,smutek a radost.Tyto pocity ti umožní porozumět ostatním.(Gaara)

NINJUTSU (忍術)

9. února 2009 v 16:42 |  Jutsu

NINJUTSU (忍術)


Ninjutsu je velmi široký a nejasný termín.Patří pod něj snad každá ninja technika využívající chakru.Ninjutsu se liší od ostatních technik.Nejvíce asi od Genjutsu,které vyvolává iluze,Ninjutsu však vyvolává reálné účinky.Při ninjutsu technikách je třeba využít chakru a většinou i tvz. uční pečetě(viz.podstrana ninja ruční pečetě), aby byly účinné.Rukama se tedy tvoří jednotlivé pečetě,které dané ninjutsu vyžaduje a tím se shromáždí chakra.Nejzkušenější ninjové dokážou některá z lechkých ninjutsu technik bez těchto ručních pečetí.Některá ninjutsu a jsou rozdělena podle živlu (země, oheň, blesk/světlo, voda, vítr), který využívají.

Pouze některé Ninjutsu techniky:

Akatsuki Astral Projection(Akatsukiho Astrální Projekce)-Požívá jí akatsuki.Spočívá ve vytvoření astrální projekce v požadovaném místě v duchovní formě členů.


Sumi Bunshin(Inkoustový klon)-Sumi Bunshin je Ninjutsu technika, která zužitkuje atrament a vytvoří Bunshin klon.Thunder Up(Elektrický úder)-Tuto ninjutsu techniku jste mohly vidět v Naruto movie 2,kde ji použila Ranke,která shromáždila elektřinu do svých rukou a pak udeřila.Douka Iwa Fubuki(Bouře ze skal)-Tato technika využívá pevnost kamenů.Ninja pošle na nepřítele kameny, které do něj narážejí.


Raigeki no Yoroi(Bleskové brnění)-Tuto techniku používá Raiga.RAiga ji používá tak,že spojí své dva meče.Tělo následně pokryje elektřinou,které mu poskytuje ochranu.Yoraishin(Bůh Nočního Blesku)-K této technice se využívají hřebíky.Ninja je hodí na zem.Ty se do země zaryjí a tak nejdou téměř vidět.Ninja je pomocí chakry vystřelí ze země na nepřítele.Tato technika je překvapivá a tak se hřebíků. špatně vyhíbá.


Bubun Baika no Jutsu(Částečné multi zvětšení)-Bubun Baika no Jutsu je tajná ninjutsu technika Akimichi klanu,která se podobá Baika no Jutsu.Tato technika však zvětšuje jen požadovanou část těla!

Kuro Higi Ippatsu(Černá technika - Pekelný útok)-Je to kombinovaná loutková technika,kterou můžete vidět v Naruto movie 2.Požívá jí Kankurou.


Kuro Tatsumaki(Černé Tornádo)-Tři ninjové si vyskáčou na ramena.Poté vysunou z rukavic čepele a roztočí se.
Kyouka Shohou Chakra Chuunyuu(Chakrová injekce zesílené léčby)-Ze země vyjedou hadičky, které se zapíchnou do krku a dodávají chakru.Tuto techniku můžete vidět v Naruto movie 5.Používá ji Yomi.

Chidori katana-Toto nejmenované bleskové ninjutsu je vytvořené Sasukem.Sasuke dokáže sformovat meč z blesku.Podobná Chidori Nagashi.


Shishi Enjin(Čtyř-fialové plamenné pole)-4 ninjové vytvoří zmiňované plamenné pole,které se používá jako ochrana.Každý kdo jim bude chtít projít má "smůlu".

Shikyaku no Jutsu(Čtyřnohé jutsu)-Při této ninjutsu technice se zvyšuje uživatelova rychlost a síla.Také prodlužuje a zpevňuje nehty.


Amagumo(Déšť pavouků)-Ninjutsu technika používaná Kidoumarem ze Zvučné čtyřky.Nejprve vyvolá jednoho velkého pavouka.Ten vypustí spousty mini pavouký,které se zpouští na nepřítele.


Jouro Senbon(Déšť tisíců jehel)-Do vzduchu se vyhodí deštník,který vypouští Senbony(jehly) na nepřátele.


Satetsu Shigure(Déšť železného písku)-Promění železný písek na kapky deště.Ty spadnou na protivníka a poškozeným loutkám způsobí ochromení díky magnetické sile Sandaime Kazekage.
Moku Bunshin no Jutsu(Dřevěný klon)-Ninjutsu technika podobná technice Kage Bushin no Jutsu,ale s tím rozdílem,že tyto klony jsou ze dřeva.
Chou Chakra Rasengan-Ninjutsu technika,kterou můžete vidět v NARUTO MOVIE 5.Je to rasengan vytvořený Uzumaki Narutem a kněžkou Shion.
Suna Raishin(Hromový bůh písku) -Tuto techniku používá Gaara ze své tykve vystřelí velké jehlice.Ty se zabodnou do země kolem nepřítele. Jehlice se otevřou na horním konci a pustí do nepřítele blesky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama