Budu tvrdě dřít,aby mě ostatní uznávaly.To jsem si myslel,když hleděl na Uzumaki Naruta.Pouto z druhými...Do teď jsem je znal jen jako nenáviděné,zavražděníhodné.Ale zajímá mě,co je to za pouto,po kterém toužil.Teď ale myslím,že rozumím,tedy aspoň trošku.Bolest,smutek a radost.Tyto pocity ti umožní porozumět ostatním.(Gaara)

Březen 2009

Sb-roli

31. března 2009 v 15:58 SB
majitelka: Roli
je o joesbrothers a naruto:-D ATD.


a tady je diplomek:
A tady je pro mě:
mocinko děkuji

Styl winamp

29. března 2009 v 11:16 dowland
Sama jsem si kvuli tomustahla winamp :-DD
Stačí kliknout na zde:-D a mužete stahovat:


Zdroj:


Hoakge banner 1

spořiče naruto aspol.

29. března 2009 v 10:47 dowland
1. kakashi

Popis: Kakashi - Kopírovat Ninja

Velikost: 1,86 MB
Download:
Stahuj
2.Naruto

Popis: Naruto - Hero

Velikost: 2,08 MB
Download:
Stahuj

3.sasuke


Popis: Sasuke - jediného zbývajícího Uchiha
Velikost: 1,86 MB
Download:Stahuj


4.NarutovsSasuke


Popis: Naruto vs. Sasuke - dva soupeři

Velikost: 2,25 MB
Download: Stahuj
Zdroj: Hokage.cz

mě trefí

28. března 2009 v 20:49 moje kecy
jak tu vložim nějaké díly naruta tak mi přestane na blogu jít video nevite čím to je??? plosím pomozte mi :-(

1-30(1.série)

28. března 2009 v 20:35 Naruto Shippuuden online
1.-2.díl

3.díl

4.díl

5.díl

6.-7.díl

8.-9.díl

10.díl

11.díl

12.díl


13.díl

14.díl

15.díl

16.díl

17.díl

18.díl


19.díl


20.díl

21.díl

22.-23.díl

24.díl

25.díl


26.díl


27.díl

28.díl

29.-30.díl

Všechno jsem nesehnala na streamu tak mi odpusťe že něco je na tým debilním megavideu

díky mocinko

27. března 2009 v 21:56 Ceny(Diplomky)


děkuji moc ajiostatním se určo mocinkolibidik

Sb- LilianaKamusaki

25. března 2009 v 22:01 SB
majitelka: LilianaKamusaki
je o narutovi to je snad tohlavní a další věcičky XXDDD

Pro ní :

Pro mě:

Sb-Sakura-chan

25. března 2009 v 21:57 SB
Majitelka:Sakura-chan
Je o narutovitaky o čem jiným že ?? :-D

Pro ní :Pro mě:


Sb-Naitou-san 内藤

25. března 2009 v 21:52 SB
majitelka:Naitou-san 内藤
najdete tam Naruto
Death Note
Kaleido Star
a dalšízajmavosti :-D


Pro ní:

Pro mě:


dalsi hlasky plsky

22. března 2009 v 11:08 moje kecy
dej mi plsyk hlasek zde dik http://benjicek.blog.cz/0903/3-kolo-sonb

Zetsu

21. března 2009 v 22:03 Obrázky


děkuji vsem za hlasky ale potrebuji dalsi

21. března 2009 v 8:13
ahojky hlasnete plosim pro mei v druhemkoletady www.benjicek.blog.cz mocinko dekuji akdo bude chtit diplomek tak atnapise

Sb- natali1

20. března 2009 v 18:14 SB
Blocek:www.natali1.blog.cz
Majitelka:natali1
Je samozrejmě o narutovi a dalsi zajmavosti

Pro ní:

Pro mě:


Sb-Eleria Karai

20. března 2009 v 14:13 SB
Pormin moc se nepovedl
Blocek:www.vsechno-zabava-witch.blog.cz
majitelka:Eleria Karai
samosřejmě o narutovi XXD ale najdete tam i dalsi zajmavéé věci to mi věřte XXD

Pro ní:

Pro mě:


plsky hlaskyy

16. března 2009 v 19:05 moje kecy
dej te mi plsky hlasky tady http://benjicek.blog.cz/
pro vas klidne vyrobim diplomky a ji Sbečkám ktere pro mne hlasnou jen napiste do komentiku koho byste radi na diplomek a udelame i pro ostatni staci napsat a pak vam napisu zpatky na bloček mocinko díky lidičky!!!!

Fuuka

16. března 2009 v 16:39 Postavy
Fuuka je kunoichi, která se objevuje v první Naruto Shippuuden filler části. Je součástí skupiny, která vykradla hrobky čtyř mrtvých, kteří patřili do Dvanácti strážných ninjů. Přes její mladý a krásný vzhled, její neobvyklé schopnosti a chování naznačují, že je mnohem starší, než vypadá. Velmi se zajímá o lidi s Elementem větru a proto se snaží dostat Naruta.
Osobnost

Fuuka je popisována jako překrásná žena. Je známo, že je velmi lechtivá ke svým nepřátelům, dokonce se ptá, zda obět chce francouzský nebo jemný polibek. Je také velmi nafoukaná, téměř miluje svůj vzhled, jak je zřejmé z její reakce, když jí Naruto poškodí vlasy. Během svého druhého boje s Narutem je velmi sadistická, když na něj útočí různými živly a líbí se jí, jak Naruto trpí.
Životopis

Během své první bitvy s Týmem Yamato, Fuuka se ukázala být velmi nebezpečá, protože ovládala všech Pět elementů. Pomocí několika elementárních kombinací byla schopná porazit Naruta. Pak odhalila svou schopnost vysávat z lidí Chakru, když jim dala polibek. Naštěstí pro Naruta, Fuen z něj začala vysávat Chakru, ale začala vysávat i Chakru Kyuubiho a nemohla tak děsivou Chakru přijmout. Byla zachráněna Fuen a Fudem.

Fuuka se pak objeví s Furidem, Fuen a Fudem během invaze do Listové, kde opět prokáže ovládání Pěti elementů. Nicméně, Naruto byl schopen s ní bojovat díky jeho Kage Bunshin no Jutsu (Technika stínového klonování). Když je zraněna kunaiem, tak použije techniku, která jí vyléčí rány.

Naruto, který je neobvykle všímavý, si uvědomí, že pokaždé, když se uzdravila, tak začala používat jiné elementy. Když jí Narutovy klony zraní Rasenganem, tak zničí její tělo, ale ona se znovu uzdraví. Naruto správně zjistí, že Fuuka má několik těl, která si může libovolně měnit. Naruto také zjistí, že Fuuka se příliš stará o své vlasy více, než o vlastní tělo. V jejích vlasech je totiž umístěna její duše.

Fuuka dokáže chytit Naruta, ale dříve, než si může vzít jeho tělo a nahradit tím to, které zničil, Naruto používá základy Elementu větru, které ho naučil Asuma a ničí poslední Fuučino tělo. Pak zahajuje útok Rasenganem na její duši, která je v jejích vlasech. Rasengan jí zasáhne a to ji jednou provždy umlčí, protože Fuuka umírá.
Schopnosti

Fuuka může vysávat Chakru druhých přes svou pusu a může si měnit těla. To vysvětluje její ovládání všech Pěti elementů (Což je velmi působivé, protože přístup k ovládání všech elementů vyžaduje velmi dlouhý trénink, který trvá desítky let nebo by musel uživatel mít nějáký druh Kekkei Genkai). Když pohltí Chakru z obětí, tak získá všechny jejich techniky a její vlastní elementy se ještě posílí. Ona také může někoho olíznout, aby zjistila jeho elementární podstatu, což se ukázalo, když olízla Naruta. Fuuka má také techniku, která jí umožnuje měnit si těla, Shiki Tenshin (Změna barvy). Může také používat Kanashibari no Jutsu (Paralyzující technika).
Zajímavosti

Fuuka má a ovládá všech Pět elementů, které získala ze svých obětí. Je to podobné Kakuzovi, který si přivlastnil srdce svých protivníků a mohl tak ovládat jejich elementy.
Techniky

Doton: Doro Houshi (Země: Bahenní slabost)
Doton: Doryuusou (Země: Průrazné kamenné bodáky)
Doton: Iwagakure no Jutsu (Země: Technika schování v kameni)
Fuuton: Hanachiri Mai (Vítr: Tanec padajících okvětních lístků)
Kanashibari no Jutsu (Paralyzující technika)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Technika ohnivých koulí)
Raiton: Hiraishin (Blesk: Létající bůh blesku)
Raiton: Jibashi (Blesk: Elektromagnetická vražda)
Shikei Seppun (Poprava polibkem)
Shiki Tenshin (Změna barvy)
Suiton: Ja no Kuchi (Voda: Hadí tlama)
Suiton: Haran Banshou (Voda: Bouřková blokáda)
Točící se větrné koule (Nepojmenováno)


Fuujin a Raijin

16. března 2009 v 16:38 Postavy
Legendární hloupí bratři, také známí jako Fuujin a Raijin, jsou dva kriminální ninjové. Velmi silní, ale stejně tak hloupí (z toho důvodu Hloupí bratři). Jediné, na co myslí, je jídlo, a to je také to jediné, co je motivuje. Při jedné misi povraždili členy svého týmu jenom kvůli tomu, aby se najedli. Během tohoto incidentu byli oba dva zatčeni a uvězněni. Ve skutečnosti by je vězení vůbec nezastavilo, což zjistíme během prvního dílu, kde se poprvé objeví, ale dokud je dozorci zásobují jídlem, jsou jako beránci.


Způsobili nemalé potíže Narutovi, když stíhal uprchlého Mizukiho (Mizuki jim slíbil, že pokud mu pomohou, Orochimaru jim bude poskytovat hromady dobrého jídla každý den). Nakonec je ale zastavila Tsunade (zjistíme, že ona je jediná osoba, které se ti dva bojí), která je přesvědčí, že jim Mizuki lhal, a pokud se okamžitě nevrátí do vězení, nedostanou najíst.

Fuujin (Větrný bůh) je starší z obou bratrů a o trošku inteligentnější než
jeho sourozenec, ačkoliv o moc opravdu ne. Jako takový většinou rozhoduje kam
půjdou.

Raijin (Hromový bůh) je mladší a také hloupější, ale jen mírně. Jakmile má cokoliv udělat, ptá se na postup svého bratra a provede vše, co mu řekne.


Fuen

16. března 2009 v 16:36 Postavy
Fuen (フエン) je kunoichi, která se objevuje v první Naruto Shippuuden filler části. Je součástí skupiny, která vykradla hrobky čtyř mrtvých, kteří patřili do Dvanácti strážných ninjů. Ve skupině plní roli stratéga a odborníka na pasti, ale je nejslabším členem skupiny.
Osobnost

Fuen je zobrazována jako nadřazená. Jako odborník na strategii má o sobě Fuen vysoké mínění a myslí si, že její intelekt a znalosti jsou výborné. Snadno se v bitvě nudí a má radost, když se její protivník dostane z její strategie. To bylo ukázáno, když bojovala proti Saiovi, který se dokázal dostat z její pasti.
Životopis

Fuen se poprvé objevuje, když s Fudem hledá jednoho ze čtyř uživatelů, kteří ovládají Element blesku, ti čtyři jsou bývalí ninjové ze skupiny Dvanáct strážných ninjů. Když hrobku najdou, tak si uvědomí, že si vybrali nesprávnou. Fuen pak sleduje s Furidem, Fuukou a Fudem zkázu, kterou způsobili v neznámé vesnici. Nakonec se jim podaří najít správné hrobky a Fuen si bere jednu z rakví.

Když se později setkává s Týmem Yamato, tak se ukáže, že nakreslila plán pro vytvoření obřího skalnatého kaňonu, který pak Fudou vytvoří pomocí svého skvělého ovládání Elementu Země. Kaňon se pak objeví a je v něm několik pastí, které Fuen přidala. Tým Yamato pak bojuje v kaňonu o přežití.

Během invaze do Listové, Fuen zajišťuje, že žádný ninja z Listové nemůže uniknout, protože přivolá kolem vesnice obří bariéru. Když je plán její skupiny odhalen, tak Fuen má sloužit jako záloha čtyřem oživlým, kteří patřili do Dvanácti strážných ninjů a chystají se zničit Listovou. Fuen má zastavit všechny, kteří se plán pokusí narušit a bojuje proti Sakuře.

Fuen se podařilo uvěznit Sakuru v malé jeskyni, kde pak provedla Genjutsu s jedovatými můrami. Mezitím je Sakura chycená v Genjutsu a má iluze, ale ve skutečnosti je v bezvědomí a Fuen jí bodne kunaiem. Sakura však použila Kawarimi (Náhradu) a svou velkou silou deří Fuen, která letí vzduchem a prorazí strom, když dopadne, tak se nemůže hýbat. Sakura jí vysvětlí, že přišla na to, jak její Genjutsu funguje a vytvořila si protijed. Pak svou velkou silou Fuen udeří, což vytvoří v zemi velký kráter a Fuen umírá. Po její smrti se bariéra deaktivuje a zmizí.
Schopnosti

Fuen se specializovala na nepřímý boj. Její nejvýraznější schopnost je ta, že když Fudou vytvoří jakýkoliv terén, tak ona má mapu na které vidí všechny své soupeře a může manipulovat s terénem. Je také zkušená v Genjutsu a jedech. Je schopna spojit Genjutsu a jed a vytvořit tak ochrnující Genjutsu. Její konečná schopnost je vytvořit Kekkaimon Gofuu Jutsu: Hachimon Heijou (Pečetící technika pětibodové bariéry: Hachiho brána). Spoléhá spíše na boj z dálky než zblízka, protože její boj na blízko je velmi slabý.
Zajímavosti

Někteří fanoušci Naruta spekulovali, že Fuen by mohla být transvestita, protože má trochu mužský obličej, její dabing zní skoro mužsky a na ženu má až příliš silné (tlusté) ruce.
Techniky

Doton: Gansetsukon (Země: Kamenná hůl)
Doton: Iwagakure no Jutsu (Země: Technika schování v kameni)
Kekkaimon Gofuu Jutsu: Hachimon Heijou (Pečetící technika pětibodové bariéry: Hachiho brána)
Jedovaté můří Genjutsu (Nepojmenováno)
Vytváření labyrintů a manipulace s terénem
Země: Vypuštění balvanu (Nepojmenováno)


Fudou

16. března 2009 v 16:35 Postavy
Fudou je shinobi, který se objevuje v první Naruto Shippuuden filler části. Je součástí skupiny, která vykradla hrobky čtyř mrtvých, kteří patřili do Dvanácti strážných ninjů. Je hrubou silou skupiny a obvykle je viděn po boku s Fuen.
Osobnost

Fudou je popisován jako arogantní rváč, nosí neupravené vlasy a má ohromnou postavu. Má velkou důvěru ve své schopnosti a pohrdá ostatními. Během své první bitvy proti Týmu Yamato, Fudou říká, že to on vyřezal past, ale Fuen jí pouze nakreslila. Fudou příliš spoléhá na svou sílu a má tendeci podceňovat své soupeře. Tím umožní chytřejším soupeřům, aby ho snadno oklamali.
Životopis

Fudou se poprvé objevuje, když s Fuen hledá jednoho ze čtyř uživatelů, kteří ovládají Element blesku, ti čtyři jsou bývalí ninjové ze skupiny Dvanáct strážných ninjů. Když hrobku najdou, tak si uvědomí, že si vybrali nesprávnou. Fudou pak sleduje s Furidem, Fuukou a Fuen zkázu, kterou způsobili v neznámé vesnici. Nakonec se jim podaří najít správné hrobky a Fudou si bere jednu z rakví.

Později, když se on a jeho spojenci setkávají s Týmem Yamato, využívá svoje impozantní ovládání Elementu země a změní krajinu na skalnatý kaňon. Po úspěšném uvěznění svých cílů, Fudou bojuje proti Yamatovi. Udělalo na něj dojem, že Yamato má Mokuton, ale pak řekne, že zabít Yamata je plýtvání času. Pak přejde do útoku hrubou silou. Yamato se snaží porazit Fudoua svým Mokutonem, ale bez výsledků. Fudou se mu za marné útoky posmívá, protože Fudou používá Kamenné brnění. Fudou nakonec "dokončí" boj, když rozdrtí Yamata skálou, ale není si vědom toho, že Yamato vyvázl nezraněný.

Později během útoku na Listovou, Fudou hraje obrovskou roli v invazi, když chrání sebe a své partnery před obrannými silami Listové a zabíjí spousty Listových ninjů. V Listové opět změní část okolí a ze země začnou vylézat stovky nemrtvých ninjů, kteří slouží jako zabavení Listových ninjů. Fudou pak opět bojuje proti Yamatovi. Fudou v boji opět používá své Kamenné brnění, ale Yamato je schopen si uvědomit, že i když je brnění velmi silné, tak je slabé proti vodě.

Pomocí této lsti, Yamato podvede Fudoua a zastaví jeho útoky. Fudou používal hlavně Element Země a tak Yamato použil vodu, která se v rozmláceném okolí snadno absorbovala a zem rozbahnila, což způsobí, že Furidou se začne propadat do země. Yamato pak vytvoří strom a Fudoua polapí do jeho kořenů a rozdrtí ho. Po jeho smrti, Fudovo Jutsu na změnění krajiny se zruší, což promění všechny zombie v prach a Listová se vrátí do normálního stavu.
Schopnosti

Fudův bitevní styl závisel hlavně na jeho schopnostech s Elementem země a fyzickou silou. Navzdory jeho brutální povaze, on se ukázal jako velmi chytrý a kvalifikovaný v ovládání země a pomocí ní ničil své protivníky. Během počátečního útoku na Listovou, snadno zabil desítky Listových ninjů, zatímco v klidu pokračoval k hlavní bráně. Ovládal zemi v boji, aby vyhovovala jeho technikám.

Další jeho schopností bylo využít zemi a vstřebat vlastnosti kolem a tak udělat svou kůži mnohem tvrdší. Tím na něj nezabírali fyzické útoky a zároveň jeho údery byly více destruktivní.

Kromě toho prokázal skvělé Taijutsu, když sám v klidu zabil několik Listových ninjů pouhou silou. Také ukázal svou obří sílu, když ničil Yamatovo svázání Mokutonem. Také si může zavést Chakru do dlaní, aby zvyšoval a zesiloval své údery. Jeho ovládání Chakry bylo přesné, což bylo prokázáno, když vyryl znak Listové do skály.
Zajímavosti

Fudova postava se zdá být založena na Jiroubovi, který také používal fyzickou sílu a ovládal skvělé Element země a také na Kakuzovi, který měl také zdánlivě nezničitelné tělo.

Fudův vzhled je podobný jako u klanu Inuzuka, kteří také nosí neupravené vlasy a na tvářích mají rudé značky.
Techniky

Doton: Arijigoku no Jutsu (Země: Mravenčí peklo)
Doton: Doryuuheki (Země: Zemní stěna)
Doton: Doryuusou (Země: Průrazné kamenné bodáky)
Doton: Ganban Kyuu (Země: Skalní rakev)
Doton: Ganchuurou no Jutsu (Země: Zemní pilířové vězení)
Doton: Iwagakure no Jutsu (Země: Technika schování v kameni)
Doton: Iwayado Kuzushi (Země: Kamenná destinace)
Doton: Uitenpen (Země: Kolo štěstěny)
Iwa no Yoroi (Kamenné brnění)
Země: Točivá prasklina (Nepojmenováno)