Budu tvrdě dřít,aby mě ostatní uznávaly.To jsem si myslel,když hleděl na Uzumaki Naruta.Pouto z druhými...Do teď jsem je znal jen jako nenáviděné,zavražděníhodné.Ale zajímá mě,co je to za pouto,po kterém toužil.Teď ale myslím,že rozumím,tedy aspoň trošku.Bolest,smutek a radost.Tyto pocity ti umožní porozumět ostatním.(Gaara)

Duben 2009

Gaara - Godaime Kazekage

23. dubna 2009 v 18:44 Postavy
Gaara je syn Čtvrtého Kazekageho, jeho sourozenci jsou Temari a Kankurou, Gaara je z nich nejmladší. Písečná vesnice byla oslabena, a tak Čtvrtý Kazekage požádal stařešiny z Písečné vesnice, aby do Gaary převtělili Shukaku (démon). Chtěli z Gaary udělat smrtící zbraň, kterou použijí na obranu vesnice. Kvůli tomuto převtělení Gaarova matka Karura při porodu zemřela. Těsně před tím, než zemřela, tak proklela Písečnou vesnici doufajíc, že Gaara její smrt pomstí.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh
Gaaru trénoval jeho otec, ale vychovával ho jeho strýc Yashamaru. Šest let měla Gaarova rodina i celá Písečná vesnice z Gaary strach a vyhýbali se mu. Gaara tedy věřil, že jediný, kdo ho má rád, je právě Yashamaru. Avšak když bylo Gaarovi šest let, tak jeho otec Kazekage nařídil Yashamarovi, aby Gaaru zabil. Důvodem toho činu bylo to, že si Kazekage myslel, že Gaara je nepodařený experiment. Při pokusu o zavraždění Gaary byl Yashamaru zraněn. Než zemřel, tak Gaarovi řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se ho snažil mít rád, tak mu nemohl odpustit, že vzal život jeho milované sestře. Yashamaru také Gaarovi vysvětlil původ jeho jména: 我を愛する修羅 - ware wo ai suru shura - masakr z lásky sám k sobě).


Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh

Gaarova matka nesnášela vesnici za to, že ji a jejího syna použili jako oběť pro zbraň, a proklela Gaaru za způsobenou bolest. Poté, co si Gaara uvědomil, že ho nikdo nemiloval, tak použil písek k vytvoření tetování na svém čele - 愛 (ai - "láska") jako symbol démona, který miluje jen sám sebe. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili zabít, všechny tyto atentáty nařídil jeho otec.

Gaara je v podstatě stejný jako Naruto, celá vesnice ho nesnášela a obávala se ho kvůli jeho strašné síle, kterou mu dodává démon v jeho těle. Gaara se tak stal citově vyřízeným, ale tichým člověkem. Jako zábavu a smysl svého života našel vraždění osob, které Kazekage poslal, aby Gaaru zabili. Vraždil také všechny, kteří byli jiní než on (tedy vlastně chtěl zabít každého). Démon v jeho těle mu nedovolil usnout, protože ve spánku by sežral jeho osobnost. Gaara tedy nikdy nespí (krom když použije speciální Jutsu).


Gaarovou schopností je ovládání písku, díky tomu, že je do něj zaklet Shukaku, tak písek Gaaru ochraňuje automaticky. To ovšem způsobuje, že Gaara takměř nemůže používat Taijutsu. Gaara s sebou neustále nosí nádobu (tykev) plnou písku. Písek v nádobě je násáklý krví lidí, které zabil a navíc je vylepšen pomocí Chakry. Samotná nádoba je také vytvořena z písku. Gaara je schopen ovládat libovolný písek v jeho okolí, dokonce z minerálů v zemi i vytvářet další, ale písek v jeho nádobě se mu ovládá nejlépe.

Všechna Gaarova jutsu jsou založena na písku, většina z nich jsou jednoduché útočné a obranné techniky. Lze je však použít i pro jiné účely, například pro létání ve vzduchu (Sabaku Fuyuu - Pouštní zavěšení) nebo šmírování (Daisan no Me - Třetí oko). Během boje Gaara často používá kombinaci Sabaku Kyuu (pouštní rakev) a Sabaku Sousou (pouštní pohřeb).

Gaarovou hlavní obranou je Suna no Tate (písečný štít), tento štít Gaaru neustále ochraňuje i proti jeho vůli. Lze ho ovšem pokořit pomocí velké rychlosti a síly, což předvedl nejdříve Rock Lee, a pak i Uchiha Sasuke. Když písečný štít selže, tak má Gaara ještě v rukávu Suna no Yoroi (Písečné brnění). Je to vrstva velmi tvrdého písku na celém povrchu Gaarova těla, činí tak jeho tělo téměř nezranitelné, ale zase spotřebovává hodně Chakry.

Překlad jména

Celé Gaarovo jméno je Sabaku no Gaara - 砂瀑の我愛羅, neboli Písečný Gaara. Sabaku psané jako 砂瀑 znamená písečný vodopád, ale sabaku psané jako 砂漠 znamená poušť, proto se Gaarovi často říká Pouštní Gaara, správně by mělo být to první. Gaara se píše takto 我愛羅 a znamená démon milující sám sebe.

Techniky

Daisan no Me (Třetí oko)
Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa (Vítr: Nekonečná prudká písečná bouře)
Gokusa Maisou (Písečné vězeňské pohřbení)
Kuusa Bouheki (Vzdušná písečná obranná stěna)
Ryuusa Bakuryuu (Pouštní lavina)
Sabaku Fuyuu (Plovoucí pouštní písek)
Sabaku Kyuu (Pouštní rakev)
Sabaku Rou (Písečné vězeňí)
Saikou Zettai Bougyo: Shukaku no Tate (Ultimátní absolutní obrana: Štít Shukaku)
Saikou Zettai Hougeki: Shukaku no Houkou (Ultimátní absolutní útok: Shukakův oštěp)
Shunshin no Jutsu (Technika problesknutí těla)
Suna no Mayu (Písečná koule)
Suna no Tate (Písečné brnění)
Suna Raishin (Hromový bůh písku)
Suna Shigure (Déšť písku)
Suna Shuriken (Písečný shuriken)
Sabaku Sousou (Pouštní pohřeb)
Sabaku Taisou (Císařský pouštní pohřeb)
Suna Bunshin no Jutsu (Technika písečného klonu)
Suna no Yoroi (Písečné brnění)
Tanuki Neiri no Jutsu (Technika vynuceného spánku)


zatím 1.změna:-D

22. dubna 2009 v 18:40 moje kecy
tak do menu jsem přidala překlad moje blogu to japonštinyčasem tam přibydouidalsijazyky:-D


tady si taky na to muzete prelozit:-Dzde:-D

velikonoce:-))

13. dubna 2009 v 18:11 Obrázky
sry lidi ael dřiv jsem neměla čas a tadyje pár baasniček:"Hody hody doprovody dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný budete celý zmalovaný."

"Ja sem maly koledniček koledovat neumim, dejtemi tu petistovku ať tu dlouho nečumim."

"Hody hody doprovody, jsme koledníci z nové doby. Vajíčko nás neláká, nalejte nám panáka."

a pár obrázku co jsem našl ana googlu a na pár stránkach:-DTa Sakura vypada hustě XD↑↑↑↑
Tak tenhle je hustý ↓↓
Tak tohle chci XD ↓↓
Tak tohle mam na ploše ↓↓↓XD
Tak tohle je hustý XD ↓↓
Heeeej XD↓↓
Že by se u Akatsuki taky hodovalo XD↓↓↓
Kiiiiiiiba xD ↓↓
No hustý co vše na tom devinard nenajdu XD ↓↓
XD↓↓
No coment ↓↓ XD
Taka roztomila vecička XD↓↓↓
Že by čekala na Naruta_? XD ↓↓
Narutova nadílka XD
Chudak Lee kdyby vedel co ho čeká XD ↓↓
Na to se zase da říct jen NO COMENT XD ↓↓↓
Myslím že to stačí XD to bych tu byl celý den XD

zdroj:http://sasukemir.blog.cz/0803/naruto-velikonoce-na-devinard-com-xd
a další:))

39-52(2.serie)

13. dubna 2009 v 9:29 Naruto Shippuuden online
39.díl


40.-41.díl


42.díl


43.dí


44.díl


45.díl


46.díl


47.díl


48.díl


49.díl


50.díl


51.-52.dí


31-38dil(2.serie)

12. dubna 2009 v 22:25
31.díl

32.díl

33.díl


34.díl


35.díl


36.-37.díl

38.díl


new opening a eding

12. dubna 2009 v 20:05 videjka
new opening a eding no neni to supr?

tady opening


a tady ending

Nami tamaki :)

12. dubna 2009 v 20:01 videjka
Tak tuhle pisnicku muzu poslouchat pořad dokola a jeste mi s toho nehrabe :))

a tady jeste jedna :-D


lidi nezlobte se

9. dubna 2009 v 19:52 moje kecy
lidi nezlobte se ael ted tu o prazkach nebudu moc na počitači tak se nezlobte a hlane sbéčka nemazejte mě ze seznamu po prazdninach hned nastoupim :-D

Vše nej...... Yuki hime

4. dubna 2009 v 16:28 Ceny(Diplomky)
Vše nej...... Yuki hime a promin ze tamnejsou ty dvě uu ve jméněchybička se vbloudila XDD

a taky je takový malý dáreček :-DD

Fuyaguma Mizore

2. dubna 2009 v 18:36 Postavy
Fuyaguma Mizore je Sněžný ninja, který doprovázel Rougu Nadareho a Kakuyoku Fubuki. Jeho metoda boje spočívá v používání jeho snowboardu k rychlejšímu pohybu, jeho chakrovém brnění a jeho kovové zbrani, která dokáže vystřelovat lano na své protivníky a přitáhnout je. Byl poražen Sakurou Haruno a Sasukem Uchihou, kteří mu připravili past. Přežil Sakuřino Fubuki no Jutsu (桜吹雪の術, technika Sněhové vichřice), které upoutalo jeho pozornost zatímco Sasuke použil své Lví kombo na jeho partnerku Kakuyoku Fubuki. To vedlo k srážce mezi Kakuyoku a Mizorem a jejich chakrové brnění explodovalo. Není známo jestli zahynul.

Fuuma Sasame

2. dubna 2009 v 18:32 Postavy
Fuuma Sasame (ササメ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný. Sasamin bratranec Arashi vstoupil také. O několik let později chce svého bratrance znovu vidět a vydá se ho hledat.

Životopis

Sasame se dohodla s bývalými členy klanu, Jigumem, Kamikirim a Kagerou, že uspí Jiraiyu, Naruta a Sakuru, protože pak by měla možnost vidět svého bratrance Arashiho. Naruto a jeho tým totiž hledali v Zemi Rýžových Polí umístění Skryté Zvučné vesnice. Sasame napadla Naruta a Sakuru při jejich prvním setkání, protože si myslela, že jsou to ninjové ze Skryté Zvučné. Krátce na to unikla a potkala bývalé členy klanu. Dohodla se s nimi, že pokud přivedou Listové ninji Orochimaru, tak může vidět Arashiho.

Sasame se tedy vrátila k Narutově týmu a vysvětlila, že to předtím bylo nedorozumění. Sakura jí vyléčí zranění. Řekne jim o svém bratranci a oni se jí rozhodli pomoci. Když se skupina zastavila na jídlo, tak Sasame omámila jejich pití a oni omdleli. Pak dorazili její tři přátelé z klanu. Dozvěděla se, že nebudou vzati na prozkoumání, ale jejich hlavy budou odneseny Orochimaru, aby získali jeho přízen. Sasame se vyděsila a pokusila se je zastavit. Byla však odhozena pryč, ale Naruto ji chytil. Všichni tři totiž neusli, protože to zjistili a Naruto a jeho tým se pustili do třech útočníků a porazili je. Sasame se pak pokusí o sebevraždu, protože zradila Narutův tým, ale je zastavena Jiraiyou a nakonec jim ukáže cestu do Skryté Zvučné.

Sasame zůstali mimo, když Jiraiya, Naruto a Sakura vstoupili do základny Orochimaru. Její dychtivost vidět Arashiho se jí však znovu zmocnila a vydala se za nimi. To bylo štěstí, protože zachránila Naruta, který se topil a pak, když ho málem zabil Kagerou. Skupina pokračovala dále do základny a nakonec našla Arashiho. Nicméně to, co se ukázalo, bylo pro Sasame příliš strašné. Arashi byl zlé monstrum, protože mu to způsobil Orochimaru. Ukázal svou pravou podobu a Jigumo a Kamikiri mu pomáhali.

Naruto se pokusil bojovat s monstrem, ale byl uvězněn Arashiho Jutsu. Sasame se pokoušela Arashiho zastavit a propíchne kunaiem Jiguma, což způsobuje, že Jigumo zmizí. Arashi je pak díky tomu schopen získat zpět svou totožnost a požádá ji, aby ho zabila. Kamikiri však začne znovu ovládat Arashiho a ten se vrátí opět do stavu monstra. Sasame se podaří narušit techniku, která svírá Naruta, což dá Narutovi možnost, aby se dostatečně roztáhl a techniku zrušil. To způsobí masivní explozi, která poškodí podzemní sloupy a celé místo se začne hroutit. Část trosek narazí do Kamikiriho a odstraní jej, Arashi se vrátí do své obvykle podoby. Stejně jako Sasame je i Arashi odstřelen explozí do vzduchu, Arashi se rozhodne chránit Sasame a nastaví svá záda letícím troskám, které se mu tam zabodnou.

Arashi řekl Sasame, že se jí podařilo ho zachránit. Jiraiya dorazí na záchranu svého týmu se svou obří destrukční žábou. Arashi odhodí Sasame v bezvědomí Jiraiyovi a vybírá si, že zůstane s Kamikirim a Jigumem, kteří chtějí zpět jeho tělo. Řekne Jiraiyově týmu, že je jen loutka a stejnak by zemřel, kdyby odešel. Žábá se vydá pryč do bezpečí a Arashi zůstává s Jigumem a Kamikirim v hroutícím se místě, aby se ujistil, že ti dva tam s ním zůstanou také a zemřou spolu s ním. Skupina se vrátí do vesnice a Sasame chce navrátit velikost klanu Fuuma. Prohlásí, že ji Arashi inspiroval k životu a chce udělat to nejlepší pro klan. Poděkuje Narutovi a jeho týmu, když se vracejí zpět do Listové.

Překlad a význam jména

Fuuma znamená "Větrná bruska" a Sasame je obyčejné jméno, ale může znamenat i "Déšt".

Zajímavosti

U Sasame nikdy nebyla řečena hodnost, ale jak ona sama řekla, tak jí nikdy moc ninja cvičení nešlo a nezvládala to. Je spíše chabý a pomalejší Genin. Sasame se později objeví v epizodě 168, kde je mezi lidmi, kteří čekají na dietní rámen od Ichiraku. V japonské verzi anime ji dabuje Sanae Kobayashi.


Fuuma Kotohime

2. dubna 2009 v 18:30 Postavy
Tato nepojmenovaná kunoichi pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Chuuninem ve Skryté Zvučné vesnici. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu, včetně této kunoichi, se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný. Spolu s ní vstoupili i do jeho služeb Arashi, Jigumo, Kagerou a Kamikiri.

Životopis

Tato mladá žena byla Orochimarovou hráčkou na Koto. Orochimaru jí udělil schopnost manipulovat s jejími vlasy a pomocí nich zachytit svůj cíl. Měla také otrávené špičky na svém Koto. Jiraiya byl takovými špičkami otráven, ale podařilo se mu uniknout její pasti a dostat ji do bezvědomí. Odstranil Orochimarovu práci a vrátil ji do normální podoby. Poté ji vrátil zpět k jejímu klanu.

Překlad a význam jména

Kotohime ve skutečnosti není její jméno, protože nikdy nebylo v příběhu řečeno. Koto je tradiční japonský hudební nástroj a hime znamená "Princezna".

Zajímavosti

Nebylo řečeno, jakou má tato žena hodnost, ale v boji s Jiraiyou si vedla dobře. Nepozorovaně ho otrávila a použila na něj past s falešným stropem, takže je na úrovni Chuunina.


Fuuma Kamikiri

2. dubna 2009 v 18:29 Postavy
Fuuma Kamikiri (カミキリ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Jouninem ve Skryté Zvučné vesnici. Nosí na své ruce zařízení podobné velkým nůžkám, kterými může sekat. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný. Kamikiri se také připojil k Orochimaru a spolupracoval s dalšími dvěma členy klanu, Kagerem a Jigumem. V tomto týmu se stal jejich vůdcem a spolu střežili Orochimarovu základnu v Zemi Rýžových polí.

Životopis

Kamikiri a jeho partneři přesvědčili Sasame, aby jim pomohla zajmout Jiraiyu, Naruta a Sakuru, když hledala Orochimarovou skrýš a dostala od Kamikiriho uspávací drogu. Když jeho tým dostal signál, že Sasame Listové ninji uspala, tak si je přišli vyzvednout. Když se Sasame dozvěděla, že je chtějí zabít, tak se pokusila zakročit. Kamikiri ji však udeřil, ale Naruto, který bezvědomí simuloval, Kamikiriho přemohl, protože na něj použil své Uzumaki Naruto Rendan.

Kamikiri se probudil vedle Jiguma a našli Kagerou na pokraji smrti. Přivedli ji před Orochimaru a prosili, aby jí pomohl. Orochimaru však věděl, že si nezaslouží pomoci, protože jejich tým nedosáhl žádných výsledků. Rozhněváni, Jigumo a Kamikiri zaútočili na Orochimaru, ale Orochimaru je zabil a oni rychle padli mrtví vedle Kagerou.

Jejich služby však pro Orochimaru neskončili. Orochimaru použil Jiguma a Kamikiriho ve svém experimentu, vytvořil sloučeninu tří těl a z Jiguma, Kamikiriho a Arashiho se stalo monstrum. Toto monstrum mělo znalosti a dovednosti všech tří. Když se Naruto, Sakura a Sasame pokoušeli zachránit Arashiho, tak se s nimi Arashi utkal. Ukázal svou pravou podobu a Jigumo a Kamikiri mu pomáhali.

Naruto se pokusil bojovat s monstrem, ale byl uvězněn Arashiho Jutsu. Sasame se pokoušela Arashiho zastavit a propíchne kunaiem Jiguma, což způsobuje, že Jigumo zmizí. Arashi je pak díky tomu schopen získat zpět svou totožnost a požádá ji, aby ho zabila. Kamikiri však začne znovu ovládat Arashiho a ten se vrátí opět do stavu monstra. Sasame se podaří narušit techniku, která svírá Naruta, což dá Narutovi možnost, aby se dostatečně roztáhl a techniku zrušil. To způsobí masivní explozi, která poškodí podzemní sloupy a celé místo se začne hroutit. Část trosek narazí do Kamikiriho a odstraní jej, Arashi se vrátí do své obvykle podoby.

Jiraiya dorazí na záchranu svého týmu se svou obří destrukční žábou. Arashi odhodí Sasame v bezvědomí Jiraiyovi a vybírá si, že zůstane s Kamikirim a Jigumem, kteří chtějí zpět jeho tělo. Řekne Jiraiyově týmu, že je jen loutka a stejnak by zemřel, kdyby odešel. Žábá se vydá pryč do bezpečí a Arashi zůstává s Jigumem a Kamikirim v hroutícím se místě, aby se ujistil, že ti dva tam s ním zůstanou také a zemřou spolu s ním.

Překlad a význam jména

Fuuma znamená "Větrná bruska" a Kamikiri znamená "Kudlanka nábožná".

Zajímavosti

V japonské verzi anime ho dabuje Bin Shimada.


Fuuma Kagerou

2. dubna 2009 v 18:23 Postavy
Fuuma Kagerou (カゲロウ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Jouninem ve Skryté Zvučné vesnici. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný. Kagerou se také připojil k Orochimaru a spolupracoval s dalšími dvěma členy klanu, Jigumem a Kamikirim a všichni tři pak střežili Orochimarovu základnu v Zemi Rýžových Polí.

Životopis

Přestože má Kagerou odpudivý vzhled, tak je ve skutečnosti žena. Nejdříve zaútočila se svými partnery na Naruta, Sakuru a Sasame, kteří se ukrývali v chrámu, ale Kagerou byla zraněna Narutovým Rasenganem. Kagerou a její partneři přesvědčili Sasame, aby jim pomohla zajmout Jiraiyu, Naruta a Sakuru. Když její tým dostal signál, že Sasame Listové ninji uspala, tak si je přišli vyzvednout. Naruto a jeho tým však vše předstírali a začali proti útočníkům bojovat. Jigumo a Kamikiri byli rychle poraženi a Kagerou chtěla porazit Narutův tým, zajmout je a získat si tak přízeň Orochimaru.

Kagerou použila mravkolví přeměnu a změnila svůj vzhled na okřídlenou krásku. Bohužel tato transformace měla smrtící účinky a obrovský tlak na její život. Kagerou se pokusila použít techniku na poražení Jiraiyi a Naruta, ale selhala. Její Chakra byla skoro vyčerpána, použila poslední kousek energie, vzala své partnery a uprchla.

Jigumo a Kamikiri se probudili a našli Kagerou v bezvědomí. Přivedli ji před Orochimaru a prosili, aby jí pomohl. Orochimaru však věděl, že si nezaslouží pomoci, protože jejich tým nedosáhl žádných výsledků. Rozhněváni, Jigumo a Kamikiri zaútočili na Orochimaru, ale Orochimaru je zabil a oni rychle padli mrtví vedle Kagerou.

Orochimaru nebyl hotov s Kagerou, využil své síly oživit ji a udělit jí ještě jednu šanci. Kagerou se vydávala za Kabuta, když se Naruto, Sakura a Sasame infiltrovali do Skryté Zvučné. Naruto bojoval s "Kabutem" a zasáhl ho Rasenganem do hrudi. Nicméně, Kagerou použila tajnou techniku klanu, Chakra no Ito a propojila svůj život s Narutem. Sasame se podařilo ukončit techniku, ale to mělo smrtící následek a také Narutův předchozí Rasengan se ukázal pro Kagerou jako velké zranění a ona nakonec zemřela.

Osobnost

Přestože byla mladá dívka, tak se skrývala jako člen opačného pohlaví (ošklivý, hrbatý muž s velkými zuby). Věřila, že Orochimaru přinese zpět klanu Fuuma slávu, sílu a navrátí jej tam, kde byl kdysi.

Překlad a význam jména

Fuuma znamená "Větrná bruska", Kagerou je "Mravkolev, jepice" a také to je výraz pro to, když něco žije krátce.

Zajímavosti

V japonské verzi anime jí daboval jako muže Tadahaisa Saizen a jako ženu Mioko Fujiwara.

Techniky

Chakra no Ito (Chakrová vlákna)
Doton: Dochuu Eigyo (Země: Podzemní rybí projekce)
Kagerou Ninpou: Utakata (Mravkolví ninja umění: Pomíjivost)
Katon: Kasumi Enbu no Jutsu (Ohěň: Tančící mlžná technika)
Ninpou: Arijigoku no Jutsu (Ninja umění: Mravkolví technika)
Měla také dovednosti s pokročilým Henge no Jutsu (Přeměnovací technikou)


Fuuma Jigumo

2. dubna 2009 v 18:22 Postavy
Fuuma Jigumo (ジグモ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Jouninem ve Skryté Zvučné vesnici. Používá často pavouky ve svých technikách. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný. Jigumo se také připojil k Orochimaru a spolupracoval s dalšími dvěma členy klanu, Kagerem a Kamikirim a všichni tři pak střežili Orochimarovu základnu v Zemi Rýžových Polí.
Životopis

Jigumo a jeho partneři přesvědčili Sasame, aby jim pomohla zajmout Jiraiyu, Naruta a Sakuru. Když jeho tým dostal signál, že Sasame Listové ninji uspala, tak si je přišli vyzvednout. Když se Sasame dozvěděla, že je chtějí zabít, tak se pokusila zakročit. Kamikiri ji však udeřil, ale Naruto, který bezvědomí simuloval, Kamikiriho přemohl. Jigumo se pokoušel bojovat s Jiraiyou, ale Sannin ho snadno dostal do bezvědomí, když ho zasáhl Rasenganem.

Jigumo se probudil vedle Kamikiriho a našli Kagerou na pokraji smrti. Přivedli ji před Orochimaru a prosili, aby jí pomohl. Orochimaru však věděl, že si nezaslouží pomoci, protože jejich tým nedosáhl žádných výsledků. Rozhněváni, Jigumo a Kamikiri zaútočili na Orochimaru, ale Orochimaru je zabil a oni rychle padli mrtví vedle Kagerou.

Jejich služby však pro Orochimaru neskončili. Orochimaru použil Jiguma a Kamikiriho ve svém experimentu, vytvořil sloučeninu tří těl a z Jiguma, Kamikiriho a Arashiho se stalo monstrum. Toto monstrum mělo znalosti a dovednosti všech tří. Když se Naruto, Sakura a Sasame pokoušeli zachránit Arashiho, tak se s nimi Arashi utkal. Ukázal svou pravou podobu a Jigumo a Kamikiri mu pomáhali.

Naruto se pokusil bojovat s monstrem, ale byl uvězněn Arashiho Jutsu. Sasame se pokouší Arashiho zastavit a propíchne kunaiem Jiguma, což způsobuje, že Jigumo zmizí. Arashi je pak díky tomu schopen získat zpět svou totožnost a požádá ji, aby ho zabila. Kamikiri však začne znovu ovládat Arashiho a ten se vrátí opět do stavu monstra. Sasame se podaří narušit techniku, která svírá Naruta, což dá Narutovi možnost, aby se dostatečně roztáhl a techniku zrušil. To způsobí masivní explozi, která poškodí podzemní sloupy a celé místo se začne hroutit. Část trosek narazí do Kamikiriho a odstraní jej, Arashi se vrátí do své obvykle podoby.

Jiraiya dorazí na záchranu svého týmu se svou obří destrukční žábou. Arashi odhodí Sasame v bezvědomí Jiraiyovi a vybírá si, že zůstane s Kamikirim a Jigumem, kteří chtějí zpět jeho tělo. Řekne Jiraiyově týmu, že je jen loutka a stejnak by zemřel, kdyby odešel. Žábá se vydá pryč do bezpečí a Arashi zůstává s Jigumem a Kamikirim v hroutícím se místě, aby se ujistil, že ti dva tam s ním zůstanou také a zemřou spolu s ním.

Překlad a význam jména

Fuuma znamená "Větrná bruska" a gumo znamená "Pavouk".
Zajímavosti

Podobně jako Kidoumaru, Jigumo používá v boji pavouky a pavoučí sítě i když Jigumovi schopnosti nejsou na stejné úrovni jako Kidoumarovi. V japonské verzi anime ho dabuje Kozo Shioya.

Techniky

Ninpou: Kazagumo no Jutsu (Ninja umění: Technika větrných pavouků)
Utsusemi no Jutsu (Technika prázdného cikádího obležení)


Fuuma Hanzaki

2. dubna 2009 v 18:20 Postavy
Fuuma Hanzaki (ハンザキ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný. Někteří členové klanu, jako Hanzaki, odmítli vstoupit a místo toho se z nich stala banda lupičů.

Životopis

Hanzaki kradl ve městě v Zemi Rýžových polí. Město bylo známé svými bary a nevěstinci, takže cestující, kteří vstoupili byli okradeni. Jednoho dne, Sannin Jiraiya vstoupil do nevěstince, aby se dozvěděl nějáké informace o Skryté Zvučné vesnici. Byl však vlákán do pasti a Hanzaki ho napadl, ale Sannin ho snadno přemohl. Hanzaki si rychle uvědomil Jiraiyovu identitu a přísahal pomoci Jiraiyovi, což bylo zapotřebí. Když se Jiraiya vrátil se svým týmem ze zničené Zvučné vesnice, Hanzaki dostal do své péče Sasame a Kotohime.

Zajímavosti

Hanzakiho hodnost nikdy nebyla řečena, ale podle toho, jak bojoval s Jiraiyou je na úrovni Genina. V japonské verzi anime ho dabuje Masaki Aizawa.

Techniky

Fuuma Ninken: Zanbatou (Fuuma ninja meč: Zanbatou)


Fuuma Arashi

1. dubna 2009 v 20:01 PostavyFuuma Arashi (アラシ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí a je Jouninem ve Skryté Zvučné vesnici. Je také vůdcem Fuuma klanu, byl nadějí pro klan a také byl nejtalentovanějším členem. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi, včetně Arashiho, z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný. Arashi opustil svou sestřenici Sasame, která se ho později po několika letech rozhodla najít.

Životopis

Arashi se sám ochotně předložil Orochimaru, který na něm provedl krutý experiment. Orochimaru použil mrtvého Jiguma a Kamikiriho ve svém experimentu, vytvořil sloučeninu tří těl a z Jiguma, Kamikiriho a Arashiho se stalo monstrum. Toto monstrum mělo znalosti a dovednosti všech tří. Když se Naruto, Sakura a Sasame pokoušeli zachránit Arashiho, tak jim řekl, že už není tím kým kdysi býval a Arashi se s nimi utkal. Ukázal svou pravou podobu a Jigumo a Kamikiri mu pomáhali.

Naruto se pokusil bojovat s monstrem, ale byl uvězněn Arashiho Jutsu. Sasame se pokoušela Arashiho zastavit a propíchne kunaiem Jiguma, což způsobuje, že Jigumo zmizí. Arashi je pak díky tomu schopen získat zpět svou totožnost a požádá ji, aby ho zabila. Kamikiri však začne znovu ovládat Arashiho a ten se vrátí opět do stavu monstra. Sasame se podaří narušit techniku, která svírá Naruta, což dá Narutovi možnost, aby se dostatečně roztáhl a techniku zrušil. To způsobí masivní explozi, která poškodí podzemní sloupy a celé místo se začne hroutit. Část trosek narazí do Kamikiriho a odstraní jej, Arashi se vrátí do své obvykle podoby. Stejně jako Sasame je i Arashi odstřelen explozí do vzduchu, Arashi se rozhodne chránit Sasame a nastaví svá záda letícím troskám, které se mu tam zabodnou.

Arashi řekl Sasame, že se jí podařilo ho zachránit. Jiraiya dorazí na záchranu svého týmu se svou obří destrukční žábou. Arashi odhodí Sasame v bezvědomí Jiraiyovi a vybírá si, že zůstane s Kamikirim a Jigumem, kteří chtějí zpět jeho tělo. Řekne Jiraiyově týmu, že je jen loutka a stejnak by zemřel, kdyby odešel. Řekl Narutovi a Sakuře, že Sasuke stále žije, na rozdíl od toho, co jim řekla Kagerou. Jiraiyův tým pak zmizel na žábě a Arashi jim poděkoval za navrácení jeho lidství a pak byl pohřben pod troskami.

Překlad a význam jména

Fuuma znamená "Větrná bruska" a Arashi "Bouře".

Zajímavosti

V japonské verzi anime ho dabuje Hikaru Midorikawa.

Techniky

Fuuma Ninpou: Tsubako Mandara (Fuuma ninja umění: Mandala krabice)

pár obrázku- naruto a spol.

1. dubna 2009 v 19:29 Obrázky
Doufám že tovynahradí že jsem tu dlouho nic nepřidala XDDD

mám new bloček

1. dubna 2009 v 19:12 moje kecy
Takže mám new bloček už teda 2. budu určitě stíhat oba dva. Tadyy je adressa zatím tam aelnebudou žádne články ael časem budu dodávat tak kdy se jukněte a tady je :-DD

A tady je: zde

Je to pravda

1. dubna 2009 v 12:49 moje kecy
takhle jsem si jednou prouzdala po nejakym webua nasla tohle je to možná trošku tomu věřím tak si to přečtěte a napiste mi svuj názor :-DD
byl to komentář na jednom webu takže prostě napiste co si o tom myslite XDDD

DROWZEXJE - 1. 4. 2009 1894 - 10.26

HELE TAKZE…byl madara ktery bojoval z 1. hkg .. on ho zranil ..madara utekl z vesnice a chtel se pomstit tak o neco pozdeji vyhledal 9 ocaseho a poslal ho na konohu…9 ocasy se ho tak trochu bal… potom tobi bojoval kdyz chtel zachranit rin (KAKASHI , RIN , TOBI) a spadla na nej skala a pulka tela byla rozdrcena a tobi daroval saringan kakasimu jako darek k narozeninam.. potom umrel a marada ho nasel a prevtelil se .. kdyz je v anime tak ma takovy decky hlas a ,protoze jak lezel mrtvy tak nemohl asi vyrust ..takze je mladsi nez kakasi .. a masku ma z toho duvodu ze ma rozdrcenou tvar ..a diru ma jen na jedne strane oka protoze tam ma sharingan ..a druhe oko nema .. protoze kakasiho pri boji sekli prez oko a byl bez nej..takze mu to oko rozrizle asi nedal kakasi ..TOT VSE =D