Budu tvrdě dřít,aby mě ostatní uznávaly.To jsem si myslel,když hleděl na Uzumaki Naruta.Pouto z druhými...Do teď jsem je znal jen jako nenáviděné,zavražděníhodné.Ale zajímá mě,co je to za pouto,po kterém toužil.Teď ale myslím,že rozumím,tedy aspoň trošku.Bolest,smutek a radost.Tyto pocity ti umožní porozumět ostatním.(Gaara)

Červen 2009

pozastavuji blog

29. června 2009 v 12:19 moje kecy
takže lidi je mi líto ale na prazdniny musím poastavit blog ale zase v září se tu budou dit věci hodně inspirace z prazdnin a další věci to bude super ne? nepozastavovala bych blog ale cely červenec jsme někde jinde než doma jen třeba týden doma a pak zase a v srpnu tak to nevimm ale možná už to obnovím v srpnu podle času.. tak pa lidi a užijte si prázdniny já si je taky užiji.

Vyhodnocení pro Anime1

23. června 2009 v 15:47 ty v narutovi
Jméno:Mina Kaguya

Vesnice:Skrytá mlžná

Tvůj sen:Zbalit Kimimara a dost se ti to vede =D

Věk:13

Povaha:Když se ti něco nechce dělat nikdo tě do toho radši už nenutí, protože ví že bys se ti do toho stejně nechtělo.Jsi taky pěkně drzá,no... skoro stejně jako je někdy Naruto na Tsunade a další lidi.Alě mimo to máš něco dobrého a to je tvoje přátelská povaha.A před bojem si s nepřáteli ráda popovidáš než bojuješ, někdy s nima kecaš o životě že tě nakonec nechají, prostě s tebou bych nechtěla bojovat =D.Kdy jsi hodně přátelská tak většinou všichni zapomenou na ty špatné vlastnosti což je drzost a lenost.

Tvoje dětství: No.. prostě jsi měla stejně dětství jak kimimaru,až na to že jsi se dostala výš než on a nešla jsi k tomu hajzlovi Orochimarovi takže ses nakonec stala v mlžné ANBU.

Názory:
Kabuto:Orochimaru-sama jí nemusí tak stoho vyplývá že já taky ne .
Orochimaru:Ona mě nesnáší, ael nemá k tomu důvod kdy je u mě i Kimimaru její vysněný kluk ja to nedokážu pochopit.
Hinata: Ona nestojí o Naruta já jo takže bych řekla že mi nevadí.
Sakura:Orochimarovi dlužím přes pysk takže jí ho pomůžu klidně zničit.
Kimimaru:To je moje zlatíčko, jediný človíček kterému nevadí moje vylejzavaci kosti a ještě lépe ona tu schopnost má taky.
Konan:Fakt dobrá kámoška, já ji prostě neporázím nikdy vždycky začnem vykladat a pak se nemůžem uklidnit jak se hodně smějem.

Ty vnarutovi:
Sorrry za ty chyby a za to opošdění dřiv to fakt nešlo=D

takže

12. června 2009 v 15:02 moje kecy
dneska jsem nasla na svojem blogu komentar ze jsem nana a že nemám ponětí o anime naruto, protože tu mám na blogu dané předpokladaný 6.hokage jako že naruta takže jestli vám to tak vadí že jsem holka váš problém ael jestli neumíte čist to není moje věc se klidně podívejte třeba sem tady:http://www.naruto-fan.tym.cz/news.php tam taky najdete 6.hokage jako naruta mangu si čtu a sleduji i anime takže nevím kdo tuje ......... nebudu jmenovat že se holky nemuzou divat na naruta!! a ten komentík jsem smazala bo me docela nasral!! Já bych i řekla že kluci ví někdy méňě než holky o narutovi a spol..! a klidně se budu hádat vsichni mysleli že 6.hokage bude naruto takže není chyba mít předpokládaný 6.hokage budu se to znažit napravit a dám tu i danza ael uvidime jak se to vyvine v manze
napiste do komentiku jaky na tenhle komentar mate názor:-D predem dekuji

Brzy budu mít dalši ty v narutovi

9. června 2009 v 14:56 ty v narutovi
Brzy budu mít dalši ty v narutovi
uz jsem dostala hodne napadu ucit se uz nemusim mam spoustu casu tak se aspon nenudim do tydne pridam stare co jsem nestihla a omlovam se vsem co jsem to jeste neudelala jdu na to:-D